Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Máj 2018    >
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Pomoc pre návštevníkov

Aktivity

Všetky aktivity, ktoré ponúkajú používatelia portálu, sú zoradené podľa abecedy. Ak kliknete na vlastníka aktivity, zobrazí Vám profil vlastníka aj so všetkými jeho ostatnými aktivitami, ktoré ponúka. Aktivity však môžete rýchlo a ľakho vyhľadávať aj podľa dátumu pomocou malého kalendárika vľavo. Ak je v nejakom dni aktivita, deň má žlté pozadie a kliknutím naň sa Vám zobrazia všetky aktivity v daný deň. Posúvaním mesiaca si môžte pozrieť, aké aktivity sa pripravujú hoci aj pol roka dopredu. Navyše si môžte nastaviť filter kategórií, ak napríklad bude aktivít veľa a Vás zaujímajú len festivaly.

Články

Názory, učebné pomôcky, beletria a iné texty, ktoré chcú ľudia zverejniť. Pomocou filtra kategórií si môžte vyberať len ten typ článkov, ktorý Vás zaujíma. Ak kliknete na vlastníka článku, zobrazí Vám profil vlastníka aj so všetkými jeho ostatnými článkami, ktoré napísal.

Galérie

Fotky z rôznych akcií, ale aj propagačné či súkromné, ktoré majú niečo spoločné s tangom. Pomocou filtra kategórií si môžte vyberať len ten typ galérií, ktorý Vás zaujíma. Ak kliknete na vlastníka galérie, zobrazí Vám profil vlastníka aj so všetkými jeho ostatnými galériami, ktoré vyvesil.

Linky

Zaujíma Vás, čo zaujíma iných používateľov? Aké stránky na internete sa im páčia? Pozrite si, aké odkazy pridali do zoznamu linkiek. Pomocou filtra kategórií si môžte vyberať len ten typ liniek, ktorý Vás zaujíma. Ak kliknete na vlastníka linky, zobrazí Vám profil vlastníka aj so všetkými jeho ostatnými linkami, ktoré sa mu páčia.

Pomoc pre používateľov

Ak chcete prispievať k obsahovej stránke portálu, musíte sa najprv zaregistrovať. Registrácia je zadarmo, sú však stanovené podmienky používania portálu - Podmienky registrácie . Portál zasa dodržiava Práva a záruky .
Pomoc k editácii používateľov
Pomoc k editácii kategórií

Aktivity

Organizujete kurz, zábavu, čí inú pravidelnú alebo nepravidelnú akciu? Pridajte si ju do zoznamu svojich aktivít aj so všetkými údajmi, ktoré môžu zaujímať prípadného účastníka - cena, adresa, možno pútavý obrázok. Nezabudnite uviesť dátum, čas a kategórie, ktoré sa dajú doplniť až po vytvorení aktivity.
Pomoc k editácii aktivít a Príklady termínov

Články

Názory, učebné pomôcky, beletria a iné texty, ktorými sa chcete prezentovať. Nezabudnite priradiť kategórie, ktoré sa dajú doplniť až po vytvorení článku.
Pomoc k editácii článkov

Galérie

Vaše fotky, ktorými sa chcete prezentovať alebo pochváliť. Ak radšej využívate služby niektorých svetových online galérií, pridajte si tu len odkaz na vašu svetovú galériu. Takto sa o Vás ľudia ľahšie dozvedia. Nezabudnite priradiť kategórie, ktoré sa dajú doplniť až po vytvorení galérie.
Pomoc k editácii galérií

Linky

Zaujala Vás na internete nejaká zaujímavá tangová stránka? Alebo tangové vystúpenie na YouTube? Sem s odkazom! Nezabudnite priradiť kategórie, ktoré sa dajú doplniť až po vytvorení linky.
Pomoc k editácii liniek

Často kladené otázky

  • Prečo je český jazyk označený ako CS?
    Medzinárodné označenie jazyka je CS. Označenie krajiny je CZ. Seznam kódů ISO 639-1