Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Máj 2018    >
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Kontakty a informácie

Buďte informovaní - ako na to:

1. Prihláste sa k odoberaniu e-mailových noviniek o argentínskom tangu - kurzoch, workshopoch, milongách, koncertoch a iných zaujímavostiach. Zasielame ich niekoľkokrát mesačne.

2. Ak ste na na Facebooku, prejdite na stránku Argentínske tango - Tango Argentino SK a vpravo hore na nej kliknite na tlačidlo "Páči sa mi". Vybrané novinky sa vám potom budú zobrazovať na vašej domovskej stránke. Ak sa vám naša facebooková stránka páči alebo je pre vás užitočná, pridajte si ju aj k vašim obľúbeným stránkam (naspodu ľavého stĺpca facebookovej stránky).

Zapojte sa aktívne!

kontakt

1. Ak ste na Facebooku, označujte na stránke Argentínske tango - Tango Argentino SK príspevky, odkazy, fotografie, videá a udalosti, ktoré sa vám páčia alebo pridávajte vlastné, komentujte ich, zdieľajte na svojej stránke, odporúčajte a posielajte svojim priateľom.

2. Viete o zaujímavých odkazoch, informáciách a aktivitách z oblasti argentínskeho tanga a nenašli ste ich na tejto stránke? Posielajte nám vaše návrhy a tipy na e-mail adresu info@tangoargentino.sk, po preverení ich zverejníme na stránke alebo zaradíme do e-mailových noviniek.

3.Chcete pridávať a zverejňovať vlastné kurzy, milongy, novinky, pozvánky, články či galérie na portáli Tango Argentino? Zaregistrujte sa tu ako používateľ a pro prijatí potvrdzovcieho e-mailu sa môžete prihlásiť ako používateľ a začať prispievať. Prihlasovacie okno je v spodnej časti pravého stĺpca web stránky.

Naše kontakty

Web stránka: www.tangoargentino.sk

Facebook: www.facebook.com/tangoargentino.sk

Informácie, otázky, tipy a kontakt na redakciu (e-mail): info@tangoargentino.sk

Technický kontakt na správcu portálu a servera: webmaster (zavináč) tangoargentino (bodka) sk.

Portál vytvorili Petra Bertová Polovková a Martin Berta, v súčasnosti má viacerých ďalších prispievateľov.