Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Máj 2018    >
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Aktivita: Prijímanie Aktualít - Potvrdenie a ďalšie tipy

Pridal: roman
Posledná zmena: 01 Máj 2018, 13:00
Bližší popis:

.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

 .

Je skvelé, že vám správy z TangoArgentino.sk chodia do bežnej pošty (aj z nového systému od mája 2018) a nie do priečinkov Reklamy, Spam a pod.

Predpokladáme zároveň, že Aktuality máte záujem dostávať aj do budúcnosti.

Váš poskytovateľ e-mailu alebo poštový program však môžu v budúcnosti sprísniť kritériá ochrany pred nevyžiadanou poštou. Preto vám odporúčame poistiť sa ešte nasledovnými preventívnymi opatreniami:

Zvýšte si spoľahlivosť prijímania Aktualít ešte viac! Naše tipy a odporúčania:

 • v niektorých systémoch (napríklad Gmail) správu môžete označiť ako dôležitú pre vás - špeciálnou značkou (štítkom, hviezdičkou) a pod.
  ... ak to váš systém umožňuje, označte poslednú správu od TangoArgentino.sk takouto značkou (obidvomi).
    
 • v niektorých systémoch pomôže, ak si adresu odosielateľa pridáte do svojho adresára kontaktov (čo systém chápe tak, že máte záujem o komunikáciu s touto adresou).
  ... pridajte si adresu odosielateľa Aktualít TangoArgentino.sk - info@tangoargentino.sk - do svojho adresára kontaktov
   

 • v niektorých systémoch tiež pomôže, ak odosielateľovi žiaducej pošty odpoviete (čo systém chápe tak, že máte záujem o komunikáciu s touto adresou)
  ... vráťte sa do poslednej správy z nového systému zasielania a odpovedzte čokoľvek na poslednú správu, napríklad stačí, ak napíšete jednoducho len "OK"
   

 • niektoré systémy majú tzv. whitelist - vami upravovateľný extra zoznam e-mail adries, od ktorých chcete poštu dostávať bez filtrácie. Pridajte si medzi ne adresu info@tangoargentino.sk, (v nastaveniach Gmailu sme však takúto funkciu nenašli, namiesto nej sú tam iné nástroje).
    
 • niektoré systémy (aj Gmail) môžu mať aj ďalšie vlastné nastavenia pre filtrácie či blokovania pošty podľa ďalších kritérií - najlepšie ak si pozorne prejdete tieto nastavenia, alebo nahliadnete aj do návodu.
   

Najspoľahlivejšie bude, ak spravíte súčasne viaceré z vyššie uvedených opatrení (tie, ktoré váš poštový systém umožňuje). Okrem toho je samozrejme potrebné, aby ste udržiavali dostatok voľného priestoru vo vašej schránke, pretože plná schránka neprijme ani tangové Aktuality.

 

Prejdite na prehľad najbližších milong a tango podujatia

Naďalej platí, že na týchto dvoch adresách nájdete pravidelne aktualizovaný prehľad milong a dôležitejších tango podujatí (okrem kurzov) v Bratislave aj na celom Slovensku:

a prehľad známych a aktívnych škôl a kurzov tanga v Bratislave aj na celom Slovensku uržiavame na adrese:

Ďakujeme za pomoc pri šírení informácií o tangu na Slovensku.

.

 

(ak ste sa na túto stránku dostali náhodou a ešte ste sa neprihlásili k odoberaniu Aktualít TangoArgentino.sk , prejdite na stránku www.tangoargentino.sk/aktuality)

.