Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Máj 2018    >
PUSŠPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Aktivita: Čo je potrebné spraviť pre spoľahlivé prijímanie Aktualít

Pridal: roman
Posledná zmena: 01 Máj 2018, 12:58
Bližší popis:

 

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.

.

POKRAČUJTE TU:  Nastavte si spoľahlivé prijímanie Aktualít do bežnej/hlavnej pošty!

Ak vám správy z TangoArgentino.sk (najmä po prechode na nový systém zasielania od konca apríla 2018) prišli/chodia nie do bežnej pošty, ale do priečinkov typu Reklamy, Spam a podobných (alebo ich dokonca vôbec nenájdete), je potrebné, aby ste si upravili nastavanie vašej pošty.

Váš poskytovateľ e-mailu alebo poštový program totiž pravdepodobne obsahuje prísnejšie ochrany pred nevyžiadanou poštou a môžu za ňu považovať aj Aktuality TangoArgentino.sk, pretože sú rozposielané nástrojom pre hromadnú distribúciu elektronickej pošty.

V tom prípade nastavte svoj systém/program tak, aby Aktuality považoval za plnohodnotnú bežnú alebo dôležitú poštu (a nie za reklamu či spam). Vhodné nastavenia sa v rôznych systémoch líšia, najčastejšie sú to však tieto:

Tipy a odporúčania, ako si môžete zlepšiť a poistiť prijímanie Aktualít do hlavných správ:

 • v niektorých systémoch (napríklad aj Gmail) tomu značne pomôžete, ak správu jednoducho presuniete do hlavnej pošty a navyše potvrdíte súhlas, že aj ďalšiu takúto poštu chcete dostávať medzi hlavné správy. Najlepšie je to urobiť v počítači a nie v mobile (v mobilnej aplikácii býva menej možností a je to zložitejšie).
  Ak teda máte Gmail alebo iný systém, ktorý to tiež umožňuje, tak:
    
  ... vyhľadajte správu od TangoArgentino.sk z nového systému - (z 29.4.2018, jej predmet začína "DÔLEŽITÉ") - najčastejšie môže byť buď v priečinku Doručené a v ňom na karte Reklamy, prípadne môže byť v priečinku Spam,
    
  ... ak bola správa v priečinku Reklamy či Spam, presuňte ju do hlavnej pošty (v Gmail-i to v počítači ide jednoducho - zobrazte si zoznam správ v príslušnom priečinku, potiahnitu správy nad názov priečinka "Hlavné správy" a pustite. V mobilnej aplikácii správu podržaním označte, v menu (tri bodky vpravo hore) nájdite "Presunúť do" a zvoľte "Hlavné"),
    
  ... a ak to robíte v počítači, pri presune z "Reklamy" do "Hlavné" potvrďte aj súhlas, že aj ďalšiu takúto poštu chcete dostávať medzi hlavné správy. Pozn.: pri tejto operácii vám môže ako adresu odosielateľa zobraziť adresu vyzerajúcu asi takto: f85cb21a9et64y879ef14e56.list-id.mcsv.net - to je v poriadku, ide o zástupnú adresu pre info@tangoargentino.sk pri posielaní z nového systému.
    
  (... ak bola správa v priečinku Spam, môžete ju namiesto presunutia označiť a v hornom menu kliknite na tlačidlo "Toto nie je spam", čím sa presunie do Doručenej pošty).
    
  Poznámka: Aké priečinky sa vám zobrazujú a aké máte k dispozícii, môže závisieť od toho, ako máte svoj Gmail či iný systém nastavený. Náš návod preto nemôže obsiahnuť všetky možnosti.
     
 • v niektorých systémoch (napríklad aj Gmail) správu môžete označiť ako dôležitú pre vás - špeciálnou značkou (štítkom, hviezdičkou) a pod.
  ... ak máte Gmail alebo to váš iný systém umožňuje, označte poslednú správu od TangoArgentino.sk takouto značkou (obidvomi).
    
 • v niektorých systémoch pomôže, ak si adresu odosielateľa pridáte do svojho adresára kontaktov (čo systém chápe tak, že máte záujem o komunikáciu s touto adresou).
  ... pridajte si adresu odosielateľa Aktualít TangoArgentino.sk - info@tangoargentino.sk - do svojho adresára kontaktov
   

 • v niektorých systémoch tiež pomôže, ak odosielateľovi žiaducej pošty odpoviete (čo systém chápe tak, že máte záujem o komunikáciu s touto adresou)
  ... vráťte sa do poslednej správy z nového systému zasielania a odpovedzte čokoľvek na poslednú správu, napríklad stačí, ak napíšete jednoducho len "OK"
   

 • niektoré systémy majú tzv. whitelist - vami upravovateľný extra zoznam e-mail adries, od ktorých chcete poštu dostávať bez filtrácie. Pridajte si medzi ne adresu info@tangoargentino.sk, (v nastaveniach Gmailu sme však takúto funkciu nenašli, namiesto nej sú tam iné nástroje).
    
 • niektoré systémy (aj Gmail) môžu mať aj ďalšie vlastné nastavenia pre filtrácie či blokovania pošty podľa ďalších kritérií - najlepšie ak si pozorne prejdete tieto nastavenia, alebo nahliadnete aj do návodu.
   

Najspoľahlivejšie bude, ak spravíte súčasne viaceré z vyššie uvedených opatrení (tie, ktoré váš poštový systém umožňuje). Okrem toho je samozrejme potrebné, aby ste udržiavali dostatok voľného priestoru vo vašej schránke, pretože plná schránka neprijme ani tangové Aktuality.


Prejdite na prehľad najbližších milong a tango podujatia

Naďalej platí, že na týchto dvoch adresách nájdete pravidelne aktualizovaný prehľad milong a dôležitejších tango podujatí (okrem kurzov) v Bratislave aj na celom Slovensku:

a prehľad známych a aktívnych škôl a kurzov tanga v Bratislave aj na celom Slovensku uržiavame na adrese:

Ďakujeme za pomoc pri šírení informácií o tangu na Slovensku.

.

 

(ak ste sa na túto stránku dostali náhodou a ešte ste sa neprihlásili k odoberaniu Aktualít TangoArgentino.sk , prejdite na stránku www.tangoargentino.sk/aktuality)

.