Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Apríl 2018    >
PUSŠPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Článok: Prihláste sa k odoberaniu Aktualít TangoArgentino.sk

Pridal: roman
Kategórie: Informatívny článok, Novinky, Základné info,
Posledná zmena: 27 Apríl 2017, 12:39

Zaistite si odoberanie najaktuálnejších informácií o argentínskom tangu a podujatiach na Slovensku!

Prihláste sa k bezplatnému zasielaniu prehľadu tango-aktualít TangoArgentino.sk priamo do vašej e-mail schránky. Vďaka naším kontaktom tak dostanete mnohé informácie ešte skôr, ako sú zverejnené samotnými organizátormi podujatí. Aktuality zasielame približne 2x mesačne. Na žiaden iný účel Vaša adresa nebude použitá a nebude poskytnutá tretím stranám.

Prihláste sa k odoberaniu noviniek:

 

Viac o Aktualitách TangoArgentino.sk

E-mail obsahuje prehľad ohlásených a zverejených tango podujatí z celého Slovenska, o ktorých mala možnosť sa redakcia dozvedieť. Ide najmä o milongy, koncerty, workshopy, tanečné vystúpenia, otvorenia nových škôl. Pri prezentácii podujatí prihliadame aj na ich predpokladaný/očakávateľný význam, relevanciu a dosah (či sú reálne len pre úzku komunitu alebo nadregionálne).  Zvýšenú pozornosť a podporu venujeme novovznikajúcim snahám, jednorazovým aktivitám. Menšiu pozornosť venujeme malým a pravidelným aktivitám. Rovnako v Aktualitách informujeme o tangu v kultúre (kino, divadlo, knihy), upútavky na články súvisiace s tangom v médiách alebo TV relácie, zverejnené fotografie, videá a pod.

Spoľahlivé prijímanie Aktualít: E-maily sú rozposielané aplikáciou pre hromadnú distribúciu elektronicke pošty. Váš poskytovateľ poštovej schránky alebo poštový program môže obsahovať nástroje pre ochranu pred nevyžiadanou poštou. Ak Aktuality nevidíte v hlavnej doručenej pošte ani po registrácii, uistite sa, či vám ju nezaraďuje do priečinkov Reklama, Spam a podobných, alebo dokonca ju môže príliš prísne nastavený systém aj mazať. V tom prípade nastavte svoj program tak, aby Aktuality nepovažoval za reklamu či spam, ale aby ju zaraďoval do bežnej alebo dôležitej pošty. Nastavenie môžete urobiť aj podľa adresy odosielateľa aktualít, ktorou je info@tangoargentino.sk.

 

 

.

 

 

star star star no-star no-star 7 hlasov
Najhoršie   1   2   3   4   5  Najlepšie