Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Apríl 2018    >
PUSŠPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Práva a záruky

Ochrana súkromia

Ochrana osobných údajov používateľov patrí k našim prvoradým záujmom. Medzi osobné údaje, ktoré portál spracúva a uchováva patria predovšetkým e-mailová adresa používateľa a prístupové heslo. Tieto údaje slúžia k ochrane používateľského účtu pred neautorizovaným prístupom a na kontaktovanie používateľa ak je to nutné. Ochrane týchto používateľských údajov venujeme náležitú pozornosť, a zaväzujeme sa neposkytnúť ich tretej strane (okrem prípadu, keď nás k tomu donútia vyššie autority.)

Ďalej môžete zverejniť aj ďalšie osobné údaje ako Vaše meno a fotorgrafiu. Ich zverejnenie však nie je podmienkou používania služby.

Autorské práva


Portál TangoArgentino.sk, jeho tvorcovia ani jeho prevádzkovateľ nevznášajú žiadny právny nárok na autorstvo jednotlivých príspevkov. Naopak, autorské právo stojí vždy na strane autora. Autor zverejnením príspevku dáva súhlas s jeho publikovaním na internete prostredníctvm portálu. Portál autorovi umožňuje každý príspevok v ktorejkoľvek chvíli z publikovania stiahnuť.

Autor berie na vedomie, že publikovaním príspevku prostredníctvom portálu umožnil tretím stranám ako sú napríklad internetové vyhľadávacie a indexovacie služby načítanie príspevku a jeho prípadnú archiváciu. Príspevok tak môže byť prostredníctvom týchto služieb prístupný aj po jeho stiahnutí z publikovania na portáli TangoArgentino.sk. Za takéto konanie tretích strán portál TangoArgentino.sk ani jeho tvorcovia, či prevádzkovateľ nijak nezodpovedajú.