Tango Argentino

Kalendár aktivít
<    Apríl 2018    >
PUSŠPSN
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Reklama

(!) Prehľad najbližších MILONG, WORKSHOPOV, KONCERTOV,... je V PRAVOM STĹPCI alebo na stránke www.tangoargentino.sk/events

Podmienky registrácie

 1. Obsah príspevkov musí súvisieť so zameraním tohto portálu.
 2. Tvorcovia portálu, ani jeho prevádzkovateľ neprebrajú žiadnu záruku za obsah alebo dostupnosť služby. Beriete na vedomie, a súhlasíte s tým, že služba je poskytovaná tak ako je, bez záruk zo strany tvorcov a prevádzkovateľa.
 3. Súhlasíte s tým, že ste plne zodpovední za Vaše používanie služby. Tvorcovia portálu ani jeho prevádzkovateľ nenesú žiadnu zodpovednosť za Vaše činy, ktoré v súvislosti s používaním služby vykonáte. Za svoje činy a za informácie, ktoré prostredníctvom portálu publikujete, zodpovedáte výhradne Vy.
 4. Tvorcovia a prevádzkovateľ si vyhradzujú právo kedykoľvek podľa vlastného uváženia a bez nutnosti upozornenia Vám stiahnuť príspevky z publikovania, prípadne úplne ukončiť poskytovanie služby. Našim cieľom nie je bezdôvodné obmedzovanie užívateľov, toto právo budeme uplatňovat predovšetkým v súvislosti s dôvodným podozrením pre porušenie týchto podmienok alebo politiky obsahu zo strany užívateľa.
 5. Ste povinný náležite chrániť seba ako aj náš portál pred neautorizovaným prístupom inej osoby okrem Vás do portálu prostredníctvom Vášho hesla. Používajte bezpečné heslo, a držte ho v tajnosti. Svoj prístup nikomu nepožičiavajte.
 6. Pri publikovaní príspevkov prostredníctvom portálu budete konať tak, aby ste neporušili slovenské ani medzinárodné právo.
 7. Nebudete zverejňovať vulgarizmy, pornografický materiál, obsah podnecujúci nenávisť a neznášanilivosť, hrozby násilia voči osobe alebo skupine ľudí, ani nebudete propagovať takéto aktivity.
 8. Nebudete vystupovať v mene inej osoby, ani v mene skupiny, či organizácie, na ktorej zastupovanie nemáte právo. Nebudete publikovať s cieľom zmiasť, či zavádzať ľudí.
 9. Vyvarujete sa porušenia autorských práv inej osoby, predovšetkým publikovaním materiálu, ktorého nie ste autorom, alebo na jeho publikovanie nemáte povolenie.
 10. Tvorcovia a prevádzkovateľ portálu si vyhradzujú právo kedykoľvek tieto podmienky zmeniť bez toho aby ste na to boli upozornený.
 11. Po registrácii bude používateľ a jeho kontaktné údaje viditeľný v zozname používateľov.

Našim cieľom nie je drasticky obmedzovať publikačné možnosti našich prispievateľov a slobodu slova ako takú. Naopak, našim cieľom je podporiť vysokú kvalitu publikovaného obsahu a zabezpečiť tak našim prispievateľom viac čitateľov. Z tohto dôvodu vám dávame do pozornosti kódex blogera, ktorý pripravili pre svojich prispievateľov redaktori portálu blog.sme.sk.